Warning: Use of undefined constant ‘1’ - assumed '‘1’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/4/c/4c48ffa9-d166-4bed-838e-f8aab944334c/medvedkudajlabku.sk/web/wp-content/plugins/easy-visitor-counter/index.php on line 215
O STRÁNKE - MedvedkuDajLabku

Milý návštevník,

stránka “Medveďku daj labku” bola spustená do užívania v auguste 2018 po nekonečných hodinách surfovania po internete a hľadania informácií o aktívnej a zmysluplnej zábave nielen pre moje deti.

Snahou tejto stránky je prostredníctvom interaktívnej mapy poskytnúť rýchly prehľad o možnostiach ako stráviť nezabudnuteľné a krásne chvíľe s našimi deťmi tak, aby sme si ich užili vzájomne a bez stresu.

V súčasnosti na tejto stránke nájdete:

tipy na jednodňové výlety prevažne v Bratislave a širšom okolí (Bratislavský kraj);

– detské ihriská;

– tipy na prechádzky peši či s bicyklom alebo odrážadlom;

– tipy na predĺžené víkendy s deťmi;

– moje osobné postrehy v blogových článkoch.

Dúfam, že budú inšpiráciou aj pre Vás.

Prajem príjemné čítanie a hlavne bádanie.

Autorka

 

Veronika Čevelová

Lásku k prírode, turistike a Slovensku som dostala do daru od mojich rodičov. Vyštudovala som Geografiu a verejnú správu, neskôr Európske rozvojové programy, kde som sa aj pracovne zaradila. S budúcim manželom sme s batohom na chrbte pochodili Slovensko a nakukli aj do zahraničia. Narodením mojich dvoch detí sa zmenil charakter aj cieľ našich výletov. Radosť z objavovania a spoznávania už zdieľame ako rodina všetci štyria a radi sa s nimi podelíme s ostatnými.