Milý návštevník,

stránka “Medveďku daj labku” bola spustená do užívania v auguste 2018 po nekonečných hodinách surfovania po internete a hľadania informácií o aktívnej a zmysluplnej zábave pre moje deti. 

Snahou tejto stránky je prostredníctvom interaktívnej mapy poskytnúť rýchly prehľad o možnostiach ako stráviť nezabudnuteľné a krásne chvíle s našimi deťmi tak, aby sme si ich užili vzájomne a bez stresu.

Ako sa orientovať na tejto stránke?

MAPA – nájdete tu zaznačené všetky zaujímavé miesta, ktoré sme navštívili, najmä v Bratislave a širšom okolí (Bratislavský kraj).

ATRAKCIE – tu nájdete popis jednodňových výletov i kratších prechádzok, nechýba turistika a cyklistika vhodná pre deti, detské ihriská, múzeá i napríklad osobné postrehy z navštívených kempov.

ČLÁNKY  – tu nájdete komplexnejšie spracované viacdňové výlety i celé dovolenky, tipy na predĺžené víkendy s deťmi s postrehmi a tipmi na ubytovanie či stravovanie.

Dúfam, že budú inšpiráciou aj pre Vás.

Prajem príjemné čítanie a hlavne bádanie.

Autorka

 

Veronika Čevelová

Lásku k prírode, turistike a Slovensku som dostala do daru od mojich rodičov. Vyštudovala som Geografiu a verejnú správu, neskôr Európske rozvojové programy, kde som sa aj pracovne zaradila. S budúcim manželom sme s batohom na chrbte pochodili Slovensko a nakukli aj do zahraničia. Narodením mojich dvoch detí sa zmenil charakter aj cieľ našich výletov. Radosť z objavovania a spoznávania už zdieľame ako rodina všetci štyria a radi sa s nimi podelíme s ostatnými.